Propolis

Herbasist Propolis, propolis, aserola (Barbados kirazı), çinko ve D vitamini içeriğiyle solunum yolları mukozasındaki bağışıklığı destekleyen takviye edici gıdadır. Solunum yolu enfeksiyonlarında uygulanan tedaviyi destekler ve rahatlatıcı etki gösterir. İçerisinde bulunan aromatik yağlarla solunum yollarını ferahlatır ve mukoza iyileşmesini destekler. Bunların yanında, çeşitli enfeksiyonlardan kaynaklanan ağız içi yaraların ve aftların da iyileşmesine yardımcı olmaktadır.

Detaylı Bilgi >

Pelargonium

Herbasist Pelargonium, Afrika sardunyası (pelargonium), okaliptus ve aserola (Barbados kirazı) içeriğiyle solunum yolu enfeksiyonlarında uygulanan tedaviyi destekleyici ve rahatlatıcı etki gösteren takviye edici gıdadır. İçerisinde bulunan aromatik yağlarla solunum yollarını ferahlatır ve mukoza iyileşmesini destekler.

Detaylı Bilgi >

Herbamix

Herbasist Herbamix, hatmi çiçeği, zencefil ve çörekotu yağı içeren takviye edici bir gıdadır. Şeker içermez, stevia ile tatlandırılmıştır. Hatmi çiçeği ekstresi ağız içi veya boğaz tahrişini ve buna bağlı oluşan kuru öksürüğü tedavi etmede destekleyicidir. Solunum yolundaki mukozanın daha hızlı yenilenmesinde katkıda bulunarak, antioksidan etki gösterir. İçeriğindeki çörekotu yağı; boğaz gıcıklanmasını önleyerek, solunum yollarındaki bağışıklığı destekler.

Detaylı Bilgi >

GMP
sertifikalı tesiste üretilmiştir.

Boğaz pastillerimiz Uluslararası GMP (Good Manufacturimg Practices- İyi Üretim Uygulamaları) sertifikasına...

Detaylı Bilgi >

Şeker içermez.
Stevia ile tatlandırılmıştır.

Glisemik indeksi 0 olan Stevia bitkisinden elde edilen tatlandırıcı kalorisizdir ve güçlü bir tatlandırma etkisi vardır...

Detaylı Bilgi >

Aromatik
yağlarla zenginleştirilmiştir.

Okaliptüs, karanfil ve nane gibi aromatik yağların mikroorganizmalara karşı etkisi bilinmektedir. Diğer taraftan solunum yolu...

Detaylı Bilgi >

Quercetin

Herbasist Quercetin, takviye edici bir gıdadır. Quercetin, antiviral özellikleri çok sayıda çalışmada araştırılan iyi bilinen bir flavonoiddir. Yayınlanan bazı çalışmalarda antioksidan özelliği C vitamini ile beraber sinerjistik etki sayesinde daha da arttığı göstermiştir. Güçlü bir antioksidan olan oleuropein ile zenginleştirilen Herbasist Quercetin; antiviral etkinliği sayesinde özellikle Covid-19 üzerinde yapılmış çalışmaları bulunmaktadır.

Detaylı Bilgi >

Bromelain

ABD Gıda ve İlaç Dairesinin (FDA) güvenli listesinde bulunan bromelain, ananas bitkisinin gövdesinden, meyvesinden ve suyundan elde edilen protein sindirici bir enzim karışımıdır. İçeriğindeki karahindiba ekstresi ile sinerjistik bir etki sunan Herbasist Bromelain; sindirim sağlığınızı desteklerken ödem azaltıcı etkinliği ile destek olduğu bilinmektedir. *Herbasist Bromelain 3000 GDU değerinde bir enzim aktivitesi sunan takviye edici bir gıdadır.

Detaylı Bilgi >

Sambucus Gummy

Herbasist Sambucus, içeriğindeki sambucus (karamürver), C vitamini ve çinko ile bağışıklık sistemini destekleyen takviye edici bir gıdadır. Solunum yolu enfeksiyonlarında tedaviyi destekler. Yetişkinlerde soğuk algınlığı ve grip semptomlarının süresini ve şiddetini azaltmada yardımcıdır. Jelatin içermez ve doğal aroma içerir. Yumuşak formuyla kolaylıkla çiğnenir.

Detaylı Bilgi >

GMP'li tesiste üretilmiştir.

Çiğnenebilir Gummy'lerimiz ABD'de Uluslararası GMP (Good Manufacturimg Practices- İyi Üretim Uygulamaları) sertifikasına sahip tesiste...

Detaylı Bilgi >

Doğal aromalarla tatlandırılmıştır.

Doğal karamürver aromasıyla çok güzel bir tada sahiptir.

Jelatin içermez

Hayvansal kaynaklı jelatin içermez. Yumuşaklığı karragenan ve pektin ile sağlanmıştır. Vegan kullanımı için uygundur.

Çörekotu Yağı

Herbasist Çörek otu (Nigella Sativa Seed Oil) Yağı,11 yaş ve üzeri yetişkinlerde kullanılabilen takviye edici bir gıdadır. Çörekotu yağı, bağışıklık sistemini düzenleyici etkiye sahiptir. Alerjik belirtilerin hafifletilmesinde yardımcı olur. Burun tıkanıklığı, hapşırma atakları, burun akıntısı ve burun kaşıntısı gibi etkilerin hafifletilmesinde destekleyicidir. Öksürüğü önlemeye yardımcıdır. Histamin reseptörlerini bloke ederek, alerjik şikayetlerin hafifletilmesine destek olur.

Detaylı Bilgi >

Broccoli

Herbasit Broccoli Magnezyum, Brokoli Ekstresi, Tarçın Ekstresi, Alfa Lipoik Asit ve Krom takviye edici gıda Broccoli ekstresi, metabolik bozuklukları düzenleyici işlevi, antioksidan ve kilo karşıtı etkileriyle kilo kontrolüne destek olur. İçerdiği tarçın ekstresi, kan şekeri düzeyinin kontrolünde yardımcı olur. Krom, vücuttaki glikoz dengesinin sağlanmasına destek olan temel bir eser elementtir. Tarçın ekstresi, kromla sinerjik etki göstererek, vücutta kan şekeri kontrolün düzenlenmesine yardımcı olur. İçeriğindeki magnezyum taurat, kalp sağlığının korunmasına ve kan şekeri dengesinin sağlanmasına destek olmaktadır. Alfa lipoik asit ise kan şekeri kontrolünde destekleyicidir.

Detaylı Bilgi >

Guarana

Herbasist Guarana, içeriğinde bromelain, l-karnitin, mate yaprağı ekstresi ve guarana ekstresi olan takviye edici bir gıdadır. Guarana ekstresi, içerdiği kafein sayesinde yorgunluğun azalmasına, uyanıklığa ve dikkatin artmasına etki eder. Antioksidan ve kilo karşıtı etki gösterir. Guarana ekstresi, tokluk hissinin artırılmasına, açlık hissinin de geciktirilmesine yardımcı olur. İçeriğindeki mate yaprağı ekstresi iştahın kontrolüne ve gıda alımının azalmasına destek olarak, yağ birikiminin azalmasına ve vücut ağırlığının kontrolüne yardımcı olur. L-karnitin, hücrelerin yağları parçalamasında ve enerji elde edilmesinde destekleyici rol oynar. Bromelain ise sindirimin kolaylaştırılması ve vücutta oluşan ödemin atılmasında katkıda bulunur.

Detaylı Bilgi >

Herbaflex (kapsül)

Herbasist Herbaflex, magnezyum, şeytan pençesi, akgünlük reçine ekstresi, metilsülfonilmetan ve UC-II içeren takviye edici bir gıdadır. Herbaflex kapsül; içeriğindeki şeytan pençesi ile kas-iskelet sisteminin ve bel ağrısının tedavisini desteklemede kullanılır. Akgünlük reçine ekstresi, anti-inflamatuar, anti-artrit ve analjezik özelliklere sahiptir. Ağrıyı ve fiziksel işlevi iyileştirmeye yardımcıdır. Kullanım sonucu, diz ağrısında azalma, diz fleksiyonunda artış ve yürüme mesafesinde artış gözlenir. Diz eklemindeki şişliği azaltmaya yardımcı olur. Metilsülfonilmetan (MSM), ağrıların azalmasında ve enflamasyonu azaltmada destekleyicidir. Kıkırdakların korunmasına yardımcı olur. Hareket aralığının artmasına ve fiziksel işlevin iyileştirilmesinde katkıda bulunur. UC-II ise eklem işlevlerini iyileştirmeye yardımcıdır ve eklem sağlığının desteklenmesinde rol oynar. İçerdiği magnezyum malat, kas ağrılarının hafifletilmesine destek olur.

Detaylı Bilgi >

Melantonin Sprey

Herbasist Melatonin, lavanta yağı ve B6 vitamini içeren yetişkin kullanımına uygun takviye edici bir sprey üründür. Melatonin, sirkadiyen döngüyü düzenleyici ve bağışıklık sistemini güçlendirici bir etkiye sahiptir. Uyku durumunu teşvik etmede rol oynayan melatonin, jet lag etkisinin hafifletilmesine destek olur. Lavanta yağı, rahatlatıcı etki göstererek düz kasları gevşetir, uyku derinliğinin ve kalitesinin artmasına yardımcı olur. B6 vitamini, anksiyete depresyon ve yorgunluk belirtilerinin azaltılmasını destekler. Herbasist Melatonin, sprey formu ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Detaylı Bilgi >

Herbaflex

Herbasist Herbaflex içeriğindeki mentol, uygulama bölgesinde soğuk yanıt sinyallerinin iletimine destek olur. Okaliptus yağı uygulanan bölgedeki ağrı, şişlik ve iltihabın azalmasını destekler. Capsicum; kas-iskelet ağrılarını hafifletmeye yardımcı olurken aynı zamanda sıcaklık hissi vererek, o bölgeyi ısıtır. Şeytan pençesi; kas, eklem, diz ve sırt ağrılarının hafifletilmesinde destekleyicidir. Antienflamatuar ve analjezik özellik gösterir. Boswellia, kas ve eklemlerde ağrının azalmasına ve fiziksel işlevin iyileştirilmesine katkıda bulunur.

Detaylı Bilgi >

BEAUTE-IN DIAMOND

Beaute-in Diamond, hidrolize tip I ve tip III kollajen, hyaluronik asit, l-prolin, C vitamini, çinko, hidrolize elastin, bakır ve biyotin içeren takviye edici bir gıdadır. Beaute-in Diamond, içeriğindeki hidrolize kollajenden elde edilen serbest amino asitler ve destekleyici ürünler ile kollajen ve elastin liflerinin oluşumu için yapı taşları sağlar. Vücutta yeni kollajen, elastin ve hyaluronik asit üretimini uyarır. Hidrolize kollajen takviyesi, cildin daha derin katmanlarına ulaşır, cilt fizyolojisini ve görünümünü iyileştirerek ciltteki hidrasyonu, elastikiyeti ve sıkılığı arttırır, yaşlanmayı önler. Hyaluronik asit, cildin nem ihtiyacının karşılanmasına destek olur. İçerdiği prolin amino asidi kollajen içerisinde en yoğun bulunan amino asittir ve cildi kollajen kaybına karşı korur. C vitamini ve çinko ile kollajen üretimini destekler ve antioksidan etki gösterir. Elastin, dokunun esnekliği ve dayanıklılığı için önemlidir. İçerdiği bakır ve biotin ile saç, cilt ve tırnak sağlığını destekler. Beaute-in Diamond, bütünleyici yaklaşımıyla sağlıklı bir cildi desteklemek için gereken tüm içeriklere sahiptir.

Detaylı Bilgi >

Beaute-in Strong Hair

Beaute-in Strong Hair içeriğindeki procapil, saç büyümesini destekler. Vitamin açısından zengindir. Saç dökülmesini önlemeye yardımcıdır. Saç köklerinde folikül yaşlanmasını azaltmaya destek olur. Hidrolize Keratin, saç liflerinin etkili bir şekilde onarılmasına, saçın nem içeriğinin ve esnekliğinin artmasına yardımcı olur. Saç liflerindeki parlaklığı ve yumuşaklığı arttırır. Biberiye, saç köklerini besler ve yeniler. Saç büyümesini destekler. Kafein, saç kökü büyümesini uyarır ve saçın uzamasını destekler. Niasinamid oksidatif strese bağlı hücre yaşlanmasına ve buna bağlı saç dökülmelerini önlemeye yardımcıdır. Biyotin zayıf saçları güçlendirmeye ve saç kalitesini iyileştirmeye destek olur. Argan saçı besler, saçı nemlendirir ve saçın elastikiyetini arttırır. Beaute-in Strong Hair Saç Bakım Serumu, içerdiği tüm bu bitkisel ekstreler, vitamin ve minerallerden oluşan karışım sayesinde dökülen saçların yerine yenisinin gelmesini destekler. Varolan saçları destekler, güçlendirir ve yapılandırır. Sprey formuyla kullanım kolaylığı sağlar. Saç diplerine sıkılarak masaj yapılır, emilimi kolaydır. Durulanmasına gerek yoktur.

Eczanelerde Satılmaktadır

Ürünlerimiz takviye edici gıdalardır. Takviye edici gıdalar normal beslenmeyi takviye etmek amacıyla besin öğeleri veya besleyici ve fizyolojik etkileri bulunan maddeleri içerir.
Ürünlerimiz ilaç değildir. Tedavi amacıyla kullanılmaz.