Hakkımızda

Herbasist markasının sahibi olan Veni Vita Health, uzun yıllardır sağlık sektörünün farklı alanlarında İyi Yaşama Merhaba konsepti altında ilerlerken 2020 yılından itibaren de “İyi Yaşam Çözümleri (Wellness)” alanına yönelmiştir. Besin destekleri, fonksiyonel gıdalar ve dermokozmetik alanında ürün geliştirmekte ve dünyaca ünlü markaların Türkiye temsilciliklerini yapmaktadır. Veni Vita Health , şu anda Herbasist ve Beaute-in markalarının sahibi ve Caviar of Switzerland ürünlerinin Türkiye temsilcisidir.

Misyonumuz

İyi bir yaşam için “wellness” bilinci ile hareket ederek sağlığı destekleyici ürünler geliştirmek, toplumu iyi yaşam konusunda bilinçlendirmek ve kullanıcı ihtiyaçlarını sürekli araştırarak yüksek oranda doğal destekler sunmak.

Vizyonumuz

İyi yaşam çözümleri alanında gerek araştırma geliştirme gerekse tüketici gereksinimleri alanında çözümcü ve yaratıcı çalışmalar yaparak 5 yıl içerisinde güvenilir, çevre duyarlı ve aranan bir marka haline gelmek

Sosyal Sorumluluklarımız

Kadın Emeği’nin çok değerli olduğuna inanıyoruz. Toplumu ileri taşımada kadınlara olan güvenimiz ile onları desteklemek için yanlarında yer alacağız. Bu amaçla “Kadınların Emeği Platformu www.kadinlarinemegi.com ile iş birliği yapıyoruz.

Toplumun geleceği olan gençleri desteklemenin önemine inanıyoruz. Gençlere mentörlük ya da koçluk yapacağımız ve onları kariyer yolculuklarında destekleyeceğimiz her türlü aktivitede yanlarında olmak için “Askıda Ne Var” ile iş birliği yapıyoruz.

Herbasist, Kistik Fibrozis Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği iş birliği içinde Kistik Fibrozis bilincini artırmak ve topluma bilgi vermek için eczanelerde “Nefesim Nefesin Olsun” projesini başlattı. Ayrıntılı bilgi için www.nefesimnefesinolsun.com

Eczanelerde Satılmaktadır

Ürünlerimiz takviye edici gıdalardır. Takviye edici gıdalar normal beslenmeyi takviye etmek amacıyla besin öğeleri veya besleyici ve fizyolojik etkileri bulunan maddeleri içerir.
Ürünlerimiz ilaç değildir. Tedavi amacıyla kullanılmaz.